MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13385143
nr 1338 5143
Byrå
50-60-tal, teak. Bredd: 78 cm. Djup: 42 cm. Höjd: 67 cm, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:55:37
700 kr